Volná pracovní místa v obci Olšany u Prostějova

OBSLUHA LISU aktualizováno předevčírem

Volné místo na pracovní pozici OBSLUHA LISU nabízí Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o. v obci Olšany u Prostějova. Mzda od 135 Kč.

Olšany u Prostějova od 135 Kč

ELEKTRIKÁŘ/ELEKTRIKÁŘKA - ÚDRŽBA aktualizováno předevčírem

Volné místo na pracovní pozici ELEKTRIKÁŘ/ELEKTRIKÁŘKA - ÚDRŽBA nabízí Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o. v obci Olšany u Prostějova. Mzda 145 – 235 Kč.

Olšany u Prostějova 145 – 235 Kč

KONTROLOR/KONTROLORKA DÍLŮ - OBSLUHA LAKOVACÍ LINKY aktualizováno předevčírem

Volné místo na pracovní pozici KONTROLOR/KONTROLORKA DÍLŮ - OBSLUHA LAKOVACÍ LINKY nabízí Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o. v obci Olšany u Prostějova. Mzda od 130 Kč.

Olšany u Prostějova od 130 Kč

MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE aktualizováno předevčírem

Volné místo na pracovní pozici MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE nabízí Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o. v obci Olšany u Prostějova. Mzda od 115 Kč.

Olšany u Prostějova od 115 Kč

VEDOUCÍ TÝMU LISOVNA aktualizováno předevčírem

Volné místo na pracovní pozici VEDOUCÍ TÝMU LISOVNA nabízí Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o. v obci Olšany u Prostějova. Mzda od 158 Kč.

Olšany u Prostějova od 158 Kč

PŘÍPRAVÁŘ/PŘÍPRAVÁŘKA MATERIÁLU aktualizováno předevčírem

Volné místo na pracovní pozici PŘÍPRAVÁŘ/PŘÍPRAVÁŘKA MATERIÁLU nabízí Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o. v obci Olšany u Prostějova. Mzda od 141 Kč.

Olšany u Prostějova od 141 Kč

*ZEDNÍK/ZEDNICE aktualizováno před 2 týdny

Volné místo na pracovní pozici *ZEDNÍK/ZEDNICE nabízí Romaniv Servis s.r.o. v obci Olšany u Prostějova. Mzda od 21 360 Kč.

Olšany u Prostějova od 21 360 Kč

KLEMPÍŘ, KLEMPÍŘKA/POKRÝVAČ, POKRÝVAČKA aktualizováno před 4 týdny

Volné místo na pracovní pozici KLEMPÍŘ, KLEMPÍŘKA/POKRÝVAČ, POKRÝVAČKA nabízí RM střechy s.r.o. v obci Olšany u Prostějova. Mzda od 150 Kč.

Olšany u Prostějova od 150 Kč

PRODAVAČ/PRODAVAČKA MALOOBCHODNÍ PRODEJNY aktualizováno před 4 týdny

Volné místo na pracovní pozici PRODAVAČ/PRODAVAČKA MALOOBCHODNÍ PRODEJNY nabízí ADAM VELKOOBCHOD, s.r.o. v obci Olšany u Prostějova. Mzda 17 800 – 20 000 Kč.

Olšany u Prostějova 17 800 – 20 000 Kč

OBSLUHA LISU (dohoda o provedení práce) aktualizováno před 4 týdny

Volné místo na pracovní pozici OBSLUHA LISU (dohoda o provedení práce) nabízí Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o. v obci Olšany u Prostějova. Mzda od 120 Kč.

Olšany u Prostějova od 120 Kč

MECHANIK/MECHANIČKA, ÚDRŽBÁŘ/ÚDRŽBÁŘKA ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ V ŽIVOČIŠNÉ VÝROBĚ aktualizováno před 4 týdny

Volné místo na pracovní pozici MECHANIK/MECHANIČKA, ÚDRŽBÁŘ/ÚDRŽBÁŘKA ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ V ŽIVOČIŠNÉ VÝROBĚ nabízí Zemědělské družstvo Olšany - Hablov v obci Olšany u Prostějova. Mzda 25 000 – 27 000 Kč.

Olšany u Prostějova 25 000 – 27 000 Kč

NÁSTROJÁŘ/NÁSTROJÁŘKA aktualizováno před 4 týdny

Volné místo na pracovní pozici NÁSTROJÁŘ/NÁSTROJÁŘKA nabízí Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o. v obci Olšany u Prostějova. Mzda 100 – 150 Kč.

Olšany u Prostějova 100 – 150 Kč

ASISTENT/ASISTENTKA INSOLVENČNÍHO SPRÁVCE aktualizováno před 2 měsíci

Volné místo na pracovní pozici ASISTENT/ASISTENTKA INSOLVENČNÍHO SPRÁVCE nabízí ALFA insolvenční v.o.s. v obci Olšany u Prostějova. Mzda od 26 000 Kč.

Olšany u Prostějova od 26 000 Kč

ŘIDIČ/ŘIDIČKA NÁKLADNÍHO VOZIDLA aktualizováno před 2 měsíci

Volné místo na pracovní pozici ŘIDIČ/ŘIDIČKA NÁKLADNÍHO VOZIDLA nabízí Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o. v obci Olšany u Prostějova. Mzda od 30 000 Kč.

Olšany u Prostějova od 30 000 Kč

OBSLUHA CNC STROJŮ aktualizováno před 2 měsíci

Volné místo na pracovní pozici OBSLUHA CNC STROJŮ nabízí Mürdter Dvořák, nástrojárna, spol. s r.o. v obci Olšany u Prostějova. Mzda od 110 Kč.

Olšany u Prostějova od 110 Kč