VYCHOVATEL/VYCHOVATELKA (Konice)

Dětský domov a Školní jídelna, Plumlov, Balkán 333 nabízí v obci Konice volnou pracovní pozici "VYCHOVATEL/VYCHOVATELKA". Nástupní mzda je 31 000 – 37 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
VYCHOVATEL/VYCHOVATELKA
Obor(y):
Výchova a vzdělávání
Obec:
Konice
Mzda:
31 000 – 37 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Dětský domov a Školní jídelna - pracoviště Konice
Vrchlického 369
79852

Další informace o volném místu

Kontaktní osoba Mgr. Radim Kratochvil, tel. 736488088, e-mail: reditel@ddplumnlov.org
Pracovní doba: nepřetržitý provoz, pracovní doba dle rozpisu služeb

Požadujeme: - ŘP sk. B, psychotesty a vzdělání vychovatele ve školském zařízení pro výkon ústavní výchovy dle zákona č. 563/2006 Sb. § 16 odst. 2, tj. vychovatel, který vykonává přímou pedagogickou činnost ve školském výchovném a ubytovacím zařízení nebo v jeho oddělení zřízeném pro děti a žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, ve školském zařízení pro výkon ústavní výchovy nebo ochranné výchovy, nebo ve středisku výchovné péče, získává odbornou kvalifikaci:
a) vysokoškolským vzděláním získaným studiem v akreditovaném studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřené na speciální pedagogiku nebo sociální pedagogiku,
b) vyšším odborným vzděláním získaným ukončením akreditovaného vzdělávacího programu vyšší odborné školy v oboru vzdělání zaměřeném na speciální pedagogiku, nebo
c) vzděláním stanoveným pro vychovatele podle odstavce 1 a vzděláním v programu celoživotního vzdělávání uskutečňovaném vysokou školou a zaměřeném na speciální pedagogiku.

Nabízíme: 40 dní dovolená, podnikové stravování, FKSP

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny