VŠEOBECNÁ SESTRA/BRATR (Držovice)

Plasma centrum Šumperk s.r.o. nabízí v obci Držovice volnou pracovní pozici "VŠEOBECNÁ SESTRA/BRATR". Nástupní mzda je 29 000 – 34 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
VŠEOBECNÁ SESTRA/BRATR
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Držovice
Mzda:
29 000 – 34 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Plasma centrum Šumperk s.r.o. - provozovna Sebastiniho 372/6, Držovice
Sebastiniho 372/6

Další informace o volném místu

Kontaktní osoba Gregovská Kristýna, tel. 722 963 101, e-mail: recepce.prostejov@mapoplasma.cz. Do dárcovského centra MAPO plasma v Prostějově hledáme všeobecnou sestru.

Náplň práce: dárce přivítáme úsměvem a jejich údaje zadáme do našeho systému, připravíme odběrový materiál a dárce edukujeme na samotný odběr, provedeme odběr dle standardních postupů, odpovídáme na případné dotazy klientů

Požadujeme: vystudovali jste obor všeobecná sestra, úsměv a milé vystupování je Vám vlastní, nebojíte se komunikovat s dárci, jste zdravotně způsobilí a trestně bezúhonní.

Nabízíme: stabilní a motivující mzdové ohodnocení, 13. plat formou motivačního schématu, odborné zaškolení, 5 týdnů dovolené, stravenkovou kartu Gastro Pass Card od Sodexo, práci na plný úvazek, přátelský kolektiv a klidné prostředí s moderním vybavením, stabilní zaměstnání bez stresu, dobrou dostupnost našeho centra.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 4 týdny