VRCHNÍ ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR - Dům pokojného stáří Bohuslavice (Bohuslavice)

Charita Konice nabízí v obci Bohuslavice volnou pracovní pozici "VRCHNÍ ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR - Dům pokojného stáří Bohuslavice". Nástupní mzda je od 29 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
VRCHNÍ ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR - Dům pokojného stáří Bohuslavice
Obor(y):
Management , Zdravotnictví
Obec:
Bohuslavice
Mzda:
od 29 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
Charita Konice - DPS Bohuslavice
79856

739 524 365, 582 383 505

Další informace o volném místu

Nástup ihned. Osobní kontakt paní Hrazdilová, tel. 739 524 365 (volat v době 8:00-15:00 hod.), e-mail: pavlina.pasova@konice.charita.cz. Místo výkonu práce: DPS Bohuslavice, Bohuslavice e.č.9, 798 56 Bohuslavice.
Jedná se o zajištění provozu a péče - Domu pokojného stáří Bohuslavice - domov pro seniory. Náplň práce spočívá zejména v provádění zdravotních úkonů hrazených zdravotními pojišťovnami. K hlavním činnostem, za které vrchní sestra odpovídá, je vedení svých podřízených zdravotních sester, plánování služeb, vykazování a provádění vyúčtování na zdravotní pojišťovny. Ve spolupráci s ostatními zdravotními sestrami a s lékařem zajišťuje odbornou zdravotní péči uživatelům domova. Účelem péče je zajištění biologických, psychických a sociálních potřeb, zachování nebo navrácení soběstačnosti. Součástí je i péče o nevyléčitelně nemocné.
Požadujeme: dle zákona č. 96/2004 Sb. -Vzdělání: střední nebo VŠ - zdravotní obor - zdravotní -všeobecná sestra, další specializace v oblasti zdravotnictví výhodou /úředně ověřené potvrzení o vzdělání/, trestní bezúhonnost /originál aktuálně úředně potvrzeného osvědčení/, organizační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, empatii, přátelský přístup ke starým a nemocným lidem, odborná praxe u lůžka nejméně 3 roky, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, perfektní ovládání práce na PC /vedení a kontrola zdravotnické dokumentace, komunikace se zdravotními pojišťovnami/. Výhodou zkušenosti s vedením pracovníků.
Nabízíme: smysluplnou, ale odpovědnou práci, zázemí stabilní církevní neziskové organizace, podporu dalšího vzdělávání a rozvoje včetně supervizí, osobnostní růst, pracovní poměr na 1,00 úvazku na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení, zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné). Mzda bez příplatků nejméně od 29 000,- Kč (s možností navýšení po uplynutí zkušební doby), příplatky za sobotu, neděli, svátky.

Kontakt na zaměstnavatele

Charita Konice - DPS Bohuslavice
Mgr. Pavlína Pašová
739 524 365, 582 383 505
pavlina.pasova@konice.charita.cz


Poslední změna: před 3 dny