VEDOUCÍ OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ (Mostkovice)

FORTE a.s. nabízí v obci Mostkovice volnou pracovní pozici "VEDOUCÍ OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ". Nástupní mzda je od 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
VEDOUCÍ OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ
Obor(y):
Finance , Obchod a cestovní ruch
Obec:
Mostkovice
Mzda:
od 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
FORTE, a.s.
79802

Další informace o volném místu

I ABSOLVENTI. Strukturovaný profesní životopis zašlete na adresu společnosti: FORTE a.s., Mostkovice 529, 798 02 Mostkovice, na e-mail: petr.hlavka@forteas.cz, nebo nás kontaktujte na tel. 777 750 643 (volat Po-Pá 6.00-14.30 hod.). Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod.
Požadujeme: technické znalosti vojenské techniky, schopnost komunikace s útvary AČR, schopnost zpracování cenových kalkulací oprav techniky AČR, znalost práce s portálem NEN (Národní elektronický nástroj) - podávání nabídek, znalost informačního systému Helios, znalost anglického/ruského jazyka.
Náplň práce: evidence zakázek, objednávky a nákup náhradních dílů a materiálů v ČR a zahraničí, zabezpečení aktualizace Oprávnění, Osvědčení a certifikací SOTD, licenční správy MPO a CS Lloydu, řízení procesu realizace oprav, zastupování mistra výroby.
Nabízíme: 25 dní dovolené, čtvrtletní prémie (velikost je dána na základě plnění), stravování v místě zaměstnání za dotovanou cenu, možnost ubytování v areálu firmy, autobusová doprava přímo k areálu firmy, hlídané parkoviště v areálu firmy.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem