UČITEL/UČITELKA (Dobromilice)

Základní škola Pippi Punčochaté s.r.o. nabízí v obci Dobromilice volnou pracovní pozici "UČITEL/UČITELKA". Nástupní mzda je 12 000 – 14 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
UČITEL/UČITELKA
Obor(y):
Výchova a vzdělávání
Obec:
Dobromilice
Mzda:
12 000 – 14 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Základní škola Pippi Punčochaté s.r.o.
79825

Další informace o volném místu

Černíčková Lipovská Lucie Mgr., tel. 777231527 (volat Po, Út, St 10:00-13:00), e-mail: lucie@pippipuncochata.cz. Pracovní doba: vybrané dny v týdnu 8.00-14:00, občasně do 15:30
Náplň práce: učitel pro 1. či 2. stupeň základní školy, který bude průvodce ve škole, která funguje na principech svobodných škol, znalost a aktivní používání anglického jazyka, případně jiného jazyka, pozitivní, empatický a inspirující přístup, respektující přístup k dětem i dospělým na základě kurzu "Respektovat a být respektován, Školy bez poražených, Nevýchovy nebo Nenásilné komunikace"
Požadujeme: znalost anglického jazyka, popř. jiného cizího jazyka, časová flexibilita, osobní zkušenost s prací s dětmi, soulad s hodnotami svobodných škol, absence tlaku na výkon, focus na přítomnost a plná pozornost dětem, zdravotní způsobilost pro práci s dětmi
Nabízíme: sehraný kolektiv mladých veselých a hravých lidí, práce s dětmi, práce v alternativní škole s filozofií Summerhill, možnost zdravých vegetariánských obědů a svačin, výlety s dětmi, pobyt na školní zahradě, zábavná práce v dílnách, osobní i profesní rozvoj a růst, velká míra svobody v práci, budeš se podílet na spoluvytváření školy a smysluplného projektu, tvůj názor je vítaný.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 8 měsíci