TECHNIK/TECHNIČKA (Prostějov)

ALIS Tech s.r.o. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "TECHNIK/TECHNIČKA". Nástupní mzda je 20 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
TECHNIK/TECHNIČKA
Obor(y):
Výroba a provoz , Služby
Obec:
Prostějov
Mzda:
20 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
ALIS Tech s.r.o. - Prostějov
nám. Spojenců 3138/5a

Další informace o volném místu

Kontaktní osoba Bartáková Gabriela Bc., tel. 606 779 039, e-mail: jobs@alis-tech.com

Pracovní doba: flexibilní pracovní doba (počátek mezi 6:00-9:00)

Popis práce: Technik společnosti Alis Tech s.r.o. bude mít na starosti kontrolu a kompletaci produktů a výpomoc při realizaci zakázek a tím také zajištění nejvyšší míry spokojenosti zákazníků, odpovědnost za údržba a oprava našich produktů (projektory, čtečky, osobní tagy aj.), poskytování technické podpory klientům a interním týmům, spolupráce s inženýrským týmem na řešení a odstranění problémů s produktem, pomoc při zajištění kvality a testování produktu, udržování aktuálních znalostí o nejnovějších trendech, nástrojích a osvědčených postupech v oboru.

Požadujeme: chceme někoho, který má snahu, je ochotný se učit a pracovat na sobě. Na pozici člověka dostatečně zaškolíme, zkušenosti jako technik nebo v příbuzné roli jsou výhodou, dovednosti s pájením, manuální zručnost, znalost elektronických součástek, smysl pro detail, alespoň pasivní znalost angličtiny výhodou, schopnost pracovat samostatně i jako součást týmu.

Výhody: plat podle tvých zkušeností a znalostí, možnost profesního růstu a rozvoje, otevřené a spolupracující pracovní prostředí, pružná pracovní doba, výuka angličtiny, sick days po domluvě, příspěvek na stravování, k dispozici dostaneš zařízení, která potřebuješ k práci (PC, sim karta, příp. další), teambuildingové akce, kurzy a školení.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny