STAVBYVEDOUCÍ (Prostějov)

GRÉZA s.r.o. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "STAVBYVEDOUCÍ". Nástupní mzda je 37 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
STAVBYVEDOUCÍ
Obor(y):
Stavebnictví
Obec:
Prostějov
Mzda:
37 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
GRÉZA s.r.o..
Trpinky 46
798 11 Prostějov 6

+420 721 074 733

Další informace o volném místu

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Vylášková tel.: 721 074 733 nebo e-mail prace@greza.cz. Hledáme člověka, který doplní náš výrobní tým pro realizaci stavebních zakázek. Stavíme rodinné domy na klíč nebo jen dílčí části staveb.
Požadujeme: VŠ/SŠ vzdělání stavebního zaměření (pozemní stavba), minimálně 3 roky zkušenost s vedením nebo organizováním prací na stavbě, znalost čtení výkresové dokumentace a orientuje se ve stavebních technologiích, dokáže plnit plán zisku, termíny dodávek a dbát kvality, chuť posunout věci dále, vyzrálou osobností schopnou vést a motivovat tým.
Náplň práce: řízení a motivace našich zaměstnanců, kteří jsou mistři ve svém oboru, plánování výroby firmy, řízení ekonomiky staveb, koordinace prací na stavbě.
Nabízíme: příležitost být součástí rostoucí mladé firmy, přátelský tým, který drží při sobě, možnost kariérního postupu v rámci celé firmy, auto a firemní telefon k osobnímu použití, rozvoj vašich odborných a osobnostních dovedností, každý den doma (nejezdíme na dlouhodobé montáže, pracujeme v blízkém okolí), odměny za termíny a plnění zisků na zakázkách, smlouva na dobu neurčitou (zkušební doba).

Kontakt na zaměstnavatele

Eva Vylášková
+420 721 074 733
prace@greza.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 11.3.2020