SPECIALISTA/SPECIALISTKA TECHNICKO PROVOZNÍ ČINNOSTI (Prostějov)

MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "SPECIALISTA/SPECIALISTKA TECHNICKO PROVOZNÍ ČINNOSTI". Nástupní mzda je 35 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SPECIALISTA/SPECIALISTKA TECHNICKO PROVOZNÍ ČINNOSTI
Obor(y):
Zemědělství a lesnictví
Obec:
Prostějov
Mzda:
35 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. - Prostějov
Krapkova 1635/26
79601

Další informace o volném místu

Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Sochůrková, tel. 585 536 806, e-mail: adela.sochurkova@smv.cz. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:00 hod.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání technického zaměření, obor vodní hospodářství a vodní stavby výhodou, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC, dobrá pracovní morálka a vystupování, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem.
Náplň práce: vyjadřování k projektovým dokumentacím stavebních záměrů na oblasti Prostějov, konzultace vodohospodářské problematiky s projektanty, investory, starosty obcí atd., zastupování společnosti na jednáních státní správy, zpracování podkladů pro rizikovou analýzu vodovodů, řízení a organizace činností na přívodních a rozvodných vodovodních řadech a vodárenských objektech.
Nabízíme: zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, možnost dalšího profesního vzdělávání, možnost čerpání volnočasových aktivit formou Cafeterie (6 000 Kč/rok), stravenky v hodnotě 132 Kč, dva týdny dovolené navíc, zvýhodněný tarif hlasových a datových služeb pro zaměstnance a rodinné příslušníky.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem