SOUDNÍ ZAPISOVATEL/ZAPISOVATELKA (Prostějov)

Okresní soud v Prostějově nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "SOUDNÍ ZAPISOVATEL/ZAPISOVATELKA". Nástupní mzda je 16 980 – 24 780 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SOUDNÍ ZAPISOVATEL/ZAPISOVATELKA
Obor(y):
Právo
Obec:
Prostějov
Mzda:
16 980 – 24 780 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Okresní soud v Prostějově
Havlíčkova 2923/16

582 401 692

Další informace o volném místu

První kontakt na Mgr. Markéta Motáňová, tel: 582 401 692 nebo e-mail: mmotanova@osoud.pro.justice.cz. Pracoviště: ul. Havlíčkova 16, Prostějov.
Nezbytné předpoklady pro výkon funkce zapisovatele/zapisovatelky soudce: státní občanství České republiky, plná svéprávnost, trestní bezúhonnost, ukončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou na střední škole v České republice, výborná znalost ČJ, dobrá uživatelská znalost práce na PC včetně rychlého psaní hmatovou metodou, předchozí praxe v justici na obdobné pozici výhodou, odborná zkouška pro protokolující úředníky výhodou.
K přihlášce k účasti ve výběrovém řízení uchazeč/ka musí předložit : strukturovaný životopis; motivační dopis; doporučení od předchozích zaměstnavatelů (jsou-li k dispozici); ověřenou kopii dokladu o dosaženém vzdělání; výpis z rejstříku trestů ne starší než dva měsíce; poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do strukturovaného životopisu dáváte
souhlas se zpracováním osobních údajů dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady
2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním
osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR). Po skončení výběrového řízení
budou materiály s osobními údaji skartovány.
Lhůta pro přihlášení do výběrového řízení: do 29.10. 2021.
Přihlášky zasílejte písemně na adresu: Okresní soud v Prostějově, Havlíčkova 16, 797 09 Prostějov, k rukám ředitelky správy soudu Mgr. Markety Motáňové. Obálku označte „Výběrové řízení na asistenta soudce – NEOTVÍRAT“.
Výběrové řízení se bude skládat z písemné části ( diktát a přepis textu), na kterou budou vybraní uchazeči pozváni. Dle vyhodnocení výsledků písemné části budou vybraní uchazeči pozváni k ústnímu pohovoru. Osobní pohovor bude zaměřen na osobní a odborné předpoklady uchazečů pro výkon funkce.
Náplň práce: provádění zápisu v jednací síni, vyhotovování protokolu o jednání, zajišťování realizace referátu dle pokynů řešitele, zajišťování doručování písemnosti dle referátu vč. doručování prostřednictvím datových schránek, provádění přepisů rozhodnutí, provádění lustrací v příslušných evidencích dle pokynů v referátu, plnění dalších ústních i písemných příkazů nadřízeného pracovníka, udělené v souladu s druhem a povahou práce ujednané v pracovní smlouvě.
Platové zařazení: 7. platová třída.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, příspěvek zaměstnavatele ve výši 90 Kč z rozpočtu soudu a FKSP na stravenku/den v nominální hodnotě 110 Kč, vzdělávací aktivity na Justiční akademii v Kroměříži v rámci pracovní doby, týmová práce v soudcovských minitýmech.

Kontakt na zaměstnavatele

Okresní soud v Prostějově
Mgr. Marketa Motáňová
582 401 692
mmotanova@osoud.pro.justice.cz


Poslední změna: před 1 týdnem