SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE (Konice)

Charita Konice nabízí v obci Konice volnou pracovní pozici "SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE". Nástupní mzda je od 24 100 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Konice
Mzda:
od 24 100 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Charita Konice
Zahradní 690
79852

Další informace o volném místu

Kontaktní osoba Naděžda Páleníková DiS., tel. 739 524 364 (volat 7:00-15:00), e-mail: nadezda.palenikova@konice.charita.cz
Jedná se o práci v terénních službách Pečovatelská a Odlehčovací.
Náplň práce spočívá ve vykonávání sociální práce dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách - jednání se zájemci o službu, základní sociální poradenství, provádění sociálního šetření, mapování životní situace klientů, zajišťování a řešení nepříznivých situací klientů, doprovázení klientů, pomoc při vyřizování osobních záležitostí apod., vytváření vnitřních metodik a pravidel dle standardů kvality sociálních služeb. Jedná se o práci v jednosměnném provozu s pružnou pracovní dobou - 40 hodin týdně.
Požadujeme: VŠ nebo VOŠ v oboru sociální práce, kvalifikace § 110 dle zákona 108/2006 Sb., trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, emoční stabilitu, flexibilitu, komunikační dovednosti, ochotu vzdělávat se, empatii a přátelský přístup ke starým a nemocným občanům, aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce, ochotu pracovat ve stabilní církevní organizaci v souladu s jejím posláním a hodnotami, dobrá znalost práce s PC, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič.
Nabízíme: zajímavou a smysluplnou práci se seniory a osobami s různými druhy postižení, možnost odborného růstu a profesního rozvoje, práci v příjemném prostředí a kolektivu, zaškolení, podporu týmu, pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu. Pracovní poměr na 1,00 úvazku na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení. Mzda od 24 100,- Kč.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem