SKLADOVÝ REFERENT/REFERENTKA (Prostějov)

AGROZET České Budějovice, a.s. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "SKLADOVÝ REFERENT/REFERENTKA". Nástupní mzda je od 28 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SKLADOVÝ REFERENT/REFERENTKA
Obor(y):
Administrativa , Doprava , Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz
Obec:
Prostějov
Mzda:
od 28 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
AGROZET České Budějovice, a.s. - provozovna Prostějov
Sladkovského 4178

Další informace o volném místu

Kontaktní osoba Dana Veselská, tel. 389 012 290, e-mail: veselska@agrozet.cz (volat Po-Pá 8:00-15:00)
Chcete se stát součástí úspěšné české obchodní společnosti se šedesátiletou tradicí? V současné době hledáme kolegu/kolegyni na pozici skladový referent/skladová referentka pro naši pobočku v Prostějově.
Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 (možnost úpravy po dohodě se zaměstnavatelem)

Náplň práce: příjem a výdej zboží, evidence příslušné dokumentace a péče o skladovací prostor. Budete komunikovat se zákazníkem a podílet se na prodeji náhradních dílů, nářadí a malé mechanizace. Součástí Vaší práce bude také vystavování faktur a účast na inventurách. S Vaším začátkem Vám pomůžeme, ale později očekáváme samostatnost, pečlivost a schopnost dotahovat věci do konce.

Požadujeme: týmový hráč s chutí do práce a ochotou učit se nové věci, aktivní, komunikativní a samostatná osobnost s prozákaznickou orientací, minimálně střední odborné vzdělání (technický nebo zemědělský obor výhodou), základní znalost práce s PC, předchozí praxe v zákaznickém servisu a zkušenosti s fakturací a skladovou evidencí jsou pro Vás výhodou

Nabízíme: stabilní zaměstnání, pohodové kolegy, příjemné pracovní prostředí, měsíční odměny, 13. mzdu, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na volnočasové aktivity dětí zaměstnanců, příspěvek na svatbu, příspěvek při narození dítěte, dotované stravování v prostorách zaměstnavatele, zvýhodněný telefonní tarif, věrnostní odměny dle odpracovaných let, odměny dle životních jubileí, 5 týdnů dovolené, pravidelné vzdělávací kurzy pro zvyšování kvalifikace

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 4 týdny