SERVISNÍ TECHNIK/TECHNIČKA (Prostějov)

TONERMARKET s.r.o. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "SERVISNÍ TECHNIK/TECHNIČKA". Nástupní mzda je 25 000 – 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SERVISNÍ TECHNIK/TECHNIČKA
Obor(y):
Informační technologie , Výroba a provoz , Služby
Obec:
Prostějov
Mzda:
25 000 – 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
TONERMARKET s.r.o....
Plumlovská 705/69
79601

777 302 670

Další informace o volném místu

Nástup ihned. Životopis společně s dokladem o nejvyšším dosazeném vzdělání zasílejte na e-mail palenik@tonermarket.cz. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:30 hod. Místo výkonu práce: Plumlovská 69, Prostějov
Požadavky: středoškolské vzdělání technického směru, řidičský průkaz sk. B, schopnost orientace v technické dokumentaci (základy angličtiny výhodou), znalost IT problematiky, praxe v oboru podmínkou, komunikativní schopnosti, slušné vystupování, morální bezúhonnost, vyhláška 50 výhodou, práce s PC, výhodou - praxe se servisem kopírovacích strojů KYOCERA, KONICA MINOLTA, PC či znalost v oblasti síťových řešení.
Náplň práce: servis kopírovacích strojů a tiskáren, výpočetní techniky, montáž dataprojektorů, instalace kopírovacích strojů a tiskáren.
Nabízíme: základní plat: 25.000-35.000 Kč (dle zkušeností), odměny ze zisku 3-10%, služební vůz střední třídy, volná pracovní doba, výjezdy dle svých možností, možnost práce z domova, vše na domluvě se zaměstnavatelem, notebook, mobilní telefon s neomezeným tarifem a datovými službami, nákup produktů pro vlastní potřeby za firemní ceny, možnost účasti firemních briefing prodávaných značek Kyocera, Epson, OKI, Canon, Brother atd.

Kontakt na zaměstnavatele

TONERMARKET s.r.o....
Ing. Jaroslav Páleník, CSc.
777 302 670


Poslední změna: před 3 týdny