SAMOTNÁ/SAMOTNÝ ÚČETNÍ (Prostějov)

MAPO finance s.r.o. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "SAMOTNÁ/SAMOTNÝ ÚČETNÍ". Nástupní mzda je 35 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SAMOTNÁ/SAMOTNÝ ÚČETNÍ
Obor(y):
Administrativa , Doprava , Finance , Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz
Obec:
Prostějov
Mzda:
35 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
MAPO finance s.r.o.
Olomoucká 3896/114
79601

Další informace o volném místu

Životopis zasílejte na email: kariera@mapogroup.cz
Společnost MAPO finance aktuálně hledá posilu do svého týmu na pozici Samostatná/ý účetní. MAPO finance je servisní organizací skupiny MAPO Group, skupiny zaměřené na oblast zdravotnictví, investic a moderních technologií.
Požadujeme: pokud jste specialistka/a na vedení podvojného účetnictví, ovládáte účetní postupy a Vaší předností je pečlivost, zodpovědný přístup a jste týmový hráč, pak je tato nabídka určena právě Vám
Náplň práce: kompletní vedení účetnictví vybraných společností skupiny, vystavování daňových dokladů, příprava podkladů pro daňová přiznání, zodpovědnost za účetní závěrky, zpracování a sestavování účetních výkazů, spolupráce s auditory a daňovými poradci.
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, zájem pracovat a rozvíjet se, komplexní znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky, dobrá znalost prostředí MS Office (Excel, Outlook), organizační schopnosti, pečlivost a samostatnost, týmového ducha
Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené, asistenční služba ELA, slevy u O2 a dalších partnerů, příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době, pružná pracovní doba, občerstvení na pracovišti, služební notebook a telefon.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: předevčírem