SAMOSTATNÝ/SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ (Prostějov)

MAPO finance s.r.o. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "SAMOSTATNÝ/SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ". Nástupní mzda je 38 000 – 42 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SAMOSTATNÝ/SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ
Obor(y):
Administrativa , Doprava , Finance , Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz
Obec:
Prostějov
Mzda:
38 000 – 42 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
MAPO finance s.r.o.
Olomoucká 3896/114
79601

Další informace o volném místu

Nástup ihned nebo dle dohody. Životopis zasílejte na email: kariera@mapogroup.cz

Pracoviště: Olomoucká č.p. 3896/114 Prostějov, od 1/2024 bude nově pracoviště na adrese: Olomouc, tř. Kosmonautů (poblíž BEA centra)

Společnost MAPO finance aktuálně hledá posilu do svého týmu na pozici Samostatná/ý účetní. MAPO finance je servisní organizací skupiny MAPO Group, skupiny zaměřené na oblast zdravotnictví, investic a moderních technologií.

Náplň práce: kompletní vedení účetnictví vybraných společností skupiny (vybrané společnosti mohou být plátci DPH, neplátci DPH nebo jsou členy DPH skupiny), vystavování daňových dokladů, příprava podkladů pro daňová přiznání, zodpovědnost za účetní závěrky, zpracování a sestavování účetních výkazů, spolupráce s auditory a daňovými poradci, spolupráce s controllingovým oddělením, kontrola dodržování pravidel schvalování účetních dokladů dle směrnic, práce s interními systémy (nádstavba účetního systému pro schvalování dokladů a evidenci smluvní dokumentace).

Požadujeme: komplexní znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky (především DPH), dobrá znalost prostředí MS Office (Word, Excel, Outlook), znalost informačního systému ESO9 výhodou, znalosti účetních programů, komunikativnost, pohotovost, organizační schopnosti, pečlivost a samostatnost, ochota se dále vzdělávat a učit se novým dovednostem, ochota podílet se na rozvoji systému, procesů a digitalizaci, týmového ducha.

Nabízíme: zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti, přátelské kolegy a kolegyně, kteří Vám vždy rádi pomohou, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době, enefit ELA - Employer Life Assistant (tým špičkových specialistů Vám poskytne kompletní podporu v následujících oblastech: Psychologie, Finanční koučink, IT Asistence, Právo a mediace a Zdravý životní styl), slevy u O2, Škoda Auto a mnoha dalších partnerů, občerstvení na pracovišti, podporu dalšího vzdělávání a profesního rozvoje.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem