SAMOSTATNÁ/SAMOSTATNÝ ÚČETNÍ (Prostějov)

MAPO finance s.r.o. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "SAMOSTATNÁ/SAMOSTATNÝ ÚČETNÍ". Nástupní mzda je 35 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SAMOSTATNÁ/SAMOSTATNÝ ÚČETNÍ
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Prostějov
Mzda:
35 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
MAPO finance s.r.o.
Olomoucká 3896/114
79601

Další informace o volném místu

Zásílat životopisy na e-mail: veronika.vecerova@mapofinance.cz. Pracovní doba: Po-Pá pevná pracovní doba 9:00-14:00 hod.
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, zkušenosti na obdobné pozici výhodou, uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Outlook), znalost programu ESO výhodou, chuť pracovat, spolehlivost, zodpovědnost.
Náplň práce: kompletní vedení účetnictví, účtování o všech dokladech společnosti, faktury přijaté, faktury vydané, skladové příjemky, skladové výdejky, interní doklady, zápočtové doklady, pokladní doklady, bankovní výpisy a ostatní účetní operace, příprava podkladů pro daňová přiznání, sestavování daňových přiznání, vedení pokladny, vystavování daňových dokladů, zodpovědnost za měsíční účetní závěrky, zpracování a sestavování účetních výkazů, jednání s daňovými poradci, auditory, úřady a jinými institucemi, evidence pohledávek a závazků společnosti, zpracování plateb, evidence, ocňování a účtování o majetku.
Nabízíme: stravenky, týden dovolené navíc, zajištěný pitný režim, kvalitní káva na pracovišti, slevy u partnerů O2, příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 9 měsíci