SAMOSTATNÁ / SAMOSTATNÝ ÚČETNÍ (Prostějov)

MAPO Finance s.r.o. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "SAMOSTATNÁ / SAMOSTATNÝ ÚČETNÍ". Nástupní mzda je 35 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
SAMOSTATNÁ / SAMOSTATNÝ ÚČETNÍ
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Prostějov
Mzda:
35 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
MAPO Finance s.r.o.
Olomoucká 3896/114
79601

Další informace o volném místu

Zásílat životopisy na e-mail: hrazdilova@mapofinance.cz. Pracovní doba: Po-Pá pevná pracovní doba 9:00-14:00 hod. Pracoviště: Olomoucká 3896/114, Prostějov.
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, zájem pracovat a rozvíjet se jako účetní, komplexní znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky, dobrá znalost prostředí MS Office - zejména MS Excel, Outlook, organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost.
Náplň práce: kompletní vedení účetnictví vybraných společností skupiny MAPO Group, vystavování daňových dokladů, příprava podkladů pro daňová přiznání, zodpovědnost za účetní závěrky, zpracování a sestavování účetních výkazů, spolupráce s kolegy/kolegyněmi z ostatních oddělení.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenková karta Gastro Pass Card, pružná pracovní doba, občerstvení na pracovišti, příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době, služební notebook a mobilní telefon, asistenční služba ELA v rámci BOZP, slevy u partnerů (O2, Škoda auto aj.).

Kontakt na zaměstnavatele

MAPO Finance s.r.o.
Ing. Žaneta Hrazdilová
hrazdilova@mapofinance.cz


Poslední změna: před 1 měsícem