ŘIDIČ/ŘIDIČKA VZV (Prostějov)

ALPER a.s. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "ŘIDIČ/ŘIDIČKA VZV". Nástupní mzda je od 23 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ŘIDIČ/ŘIDIČKA VZV
Obor(y):
Doprava , Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz
Obec:
Prostějov
Mzda:
od 23 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
ALPER a.s., Prostějov
Vrahovická 4530
79601

727 961 073

Další informace o volném místu

Kontaktní osoba: Bartoňová Kristýna Mgr., tel.: 727 961 073 (volat v době 8:00 - 14:00), e-mail: kristyna.bartonova@alper.cz. Pracovní doba: Po - Pá 6:00 - 14:30.
Náplň práce: nakládka, vykládka zboží z nákladních a osobních automobilů (vnitřní a venkovní prostory), označování beden příslušnými symboly a nápisy dle požadavků.
Požadujeme: zkušenost s obsluhou VZV, ochota manuálně pracovat na ranní směně, zkušenost se skladováním a využíváním prostotu, proaktivní přístup k práci, zodpovědnost za provedenou pracovní činnost, zručnost, přesnost, ohleduplnost, udržování VZV v čistotě a v technické kondici, flexibilita, ochota, spolehlivost.
Nabízíme: dlouhodobou práci na HPP, práci v jednosměnném provozu, práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí, možnost dalšího vzdělávání, firemní školení, možnost seberealizace a rozvoje, mimořádné bonusy za produktivitu práce, příspěvek na stravování a nápoje, příplatky nad rámec zákona, příspěvek pro děti zaměstnanců, příspěvek za splnění pracovního fondu.

Kontakt na zaměstnavatele

ALPER a.s., Prostějov
Mgr. Kristýna Bartoňová
727 961 073
kristyna.bartonova@alper.cz


Poslední změna: před 4 dny