*ŘIDIČ/ŘIDIČKA VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU (Prostějov)

Mubea Stabilizer Bar Systems s.r.o. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "*ŘIDIČ/ŘIDIČKA VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU". Nástupní mzda je 28 000 – 32 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
*ŘIDIČ/ŘIDIČKA VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU
Obor(y):
Doprava , Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz
Obec:
Prostějov
Mzda:
28 000 – 32 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Mubea Stabilizer Bar Systems s.r.o..
Dolní 3137/100
79601

Další informace o volném místu

CZ-ISCO 83441. Kontakt: Mgr. J. Lisztwanová - osobní schůzka po domluvě prostřednictvím emailu: jana.lisztwanova@mubea.com, tel. 582 778 654.
Náplň práce: rozvoz a skladování materiálu.
Požadujeme: platné oprávnění k řízení VZV, praxe v řízení VZV, znalost uživatelské práce na PC, řidičský průkaz skupiny B, pojistku za škodu způsobenou výkonem práce, ochota pracovat v nepřetržitém provozu.
PD: nepřetržitý provoz, 12 hodinové směny. Krátký a dlouhý týden, střídá se ranní směna 6.00-18.00 a noční směna 18.00-6.00 hod. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Místo výkonu práce: Dolní, Prostějov.
Nabízíme: příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování), příspěvky na zdravotní péči (vitamínové balíčky apod.), sportovní aktivity (lístky na sportovní utkání, turnaje, pronájem sportovní haly), firemní slevové akce, odměny k pracovním jubileím, dárky při významných životních událostech, odměna za doporučení zaměstnance.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny