REFERENT/REFERENTKA SPRÁVY MAJETKU A POJIŠTĚNÍ (Prostějov)

MAPO Finance s.r.o. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "REFERENT/REFERENTKA SPRÁVY MAJETKU A POJIŠTĚNÍ". Nástupní mzda je od 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
REFERENT/REFERENTKA SPRÁVY MAJETKU A POJIŠTĚNÍ
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Prostějov
Mzda:
od 25 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
MAPO Finance s.r.o.
Olomoucká 3896/114
79601

Další informace o volném místu

Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na e-mail: hrazdilova@mapofinance.cz. Pracovní doba: Po-Pá pevná doba 9:00-14:00 hod., zbytek pružná pracovní doba. Pracoviště: Olomoucká 3896/114 Prostějov.

Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání, řidičský průkaz sk. B, praxe v oblasti správy majetku podmínkou, znalost komerčního pojištění (především v oblasti majetku a odpovědnosti) výhodou, zájem pracovat a rozvíjet se, dobrou znalost prostředí MS (Excel, Outlook), organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost, týmového ducha.

Náplň práce: zabezpečení provozu budov v rámci skupiny MAPO Group, zajišťování údržby a oprav majetku, vedení evidence smluv, majetku a nájemníků, předepisování záloh, zúčtování služeb, jednání s dodavateli, agenda problematiky BOZP/PO, zabezpečování revizí, schvalování faktur a příprava podkladů pro jejich vystavování, zajištění evidence a inventarizace majetku, příprava a evidence pojišťovacích smluv, jednání s pojišťovnami, likvidace pojistných událostí, správa telefonních čísel O2, řešení interních směrnic, spolupráce s kolegyněmi/kolegy z ostatních oddělení.

Nabízíme: příspěvek na penzijní připojištění, stravenková karta Gastro Pass Card, týden dovolené navíc, asistenční služba ELA, zajištěný pitný režim a kvalitní káva na pracovišti, služební notebook a mobilní telefon, slevy u partnerů (O2, Škoda auto).

Kontakt na zaměstnavatele

MAPO Finance s.r.o.
Ing. Žaneta Hrazdilová
hrazdilova@mapofinance.cz


Poslední změna: před 3 týdny