PROGRAMÁTOR/PROGRAMÁTORKA (Prostějov)

TENA EDM s.r.o. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "PROGRAMÁTOR/PROGRAMÁTORKA". Nástupní mzda je od 28 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PROGRAMÁTOR/PROGRAMÁTORKA
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
Prostějov
Mzda:
od 28 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
TENA EDM s.r.o..
Českobratrská 4279
79601

Další informace o volném místu

Životopisy zasílat na e-mail: kariera@tenaedm.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 hod. Pracoviště: Českobratrská 4279, Prostějov.
Požadujeme: SOU strojírenské-vyučen v oboru nebo praxe, znalost vybraných postupů systému managementu kvality v rozsahu vykonávané práce, znalost řídících systémů Heidenhein výhodou, znalost ovládání měřidel, znalost technologických postupů obrábění, znalost výrobních a organizačních směrnic (technická dokumentace, postupy a jiné), znalost práce na PC, schopnost samostatné práce, ochota učit se novým věcem, svědomitost, odpovědnost, flexibilita, technické myšlení, smysl pro pořádek, manuální zručnost, ovládání technických zařízení, loajálnost vůči firmě.
Náplň práce: bezchybná tvorba programů pro stanovené operace na výrobku dle výkresové dokumentace pro CNC OC a účinné uplatňování samokontroly, v případě výskytu neshodnosti výrobku včasná informovanost nadřízeného pracovníka k řešení sjednání nápravy.
Nabízíme: pravidelnou mzdu, motivační odměny dle výkonu práce, možnost kariérního růstu v mladé perspektivní společnosti, příjemné pracovní prostředí, práci na nových moderních strojích, příspěvek na dopravu (ubytování).

Kontakt na zaměstnavatele

TENA EDM s.r.o..
Kariera@tenaedm.cz


Poslední změna: před 3 týdny