PŘIJÍMACÍ SERVISNÍ TECHNIK/TECHNIČKA (Prostějov)

WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "PŘIJÍMACÍ SERVISNÍ TECHNIK/TECHNIČKA". Nástupní mzda je 21 000 – 28 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PŘIJÍMACÍ SERVISNÍ TECHNIK/TECHNIČKA
Obor(y):
Výroba a provoz , Zemědělství a lesnictví
Obec:
Prostějov
Mzda:
21 000 – 28 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.
Průmyslová 4649/20
79601

Další informace o volném místu

Osobní kontakt po telefonické domluvě, Koukalová Klára Mgr., tel. 737 204 431 (volat Po-Pá 7:00-14:00 hod.), e-mail: personalni@wisconsineng.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 hod.

Náplň práce: vaším úkolem bude příjem zahradních sekacích traktorů na servis. Plánování servisních výjezdů k zákazníkům a řešení reklamací. Budete spolupracovat s týmem servisních techniků.
Požadujeme: znalost zahradní, případně komunální techniky, spolehlivost, schopnost plánovat a organizovat práci. Dobré komunikační dovednosti a technický přehled. Výhodou je práce na obdobné pozici, zkušenost s VZV či řidičský průkaz sk.B, E.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, k základnímu platu odměna dle výkonu (0-30%) a možnost dalších premií, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, dobrá dopravní dostupnost pracoviště (blízko autobusové i vlakové nádraží)

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: včera