PRAKTICKÁ SESTRA/BRATR (Bohuslavice)

Charita Konice nabízí v obci Bohuslavice volnou pracovní pozici "PRAKTICKÁ SESTRA/BRATR". Nástupní mzda je 22 000 – 24 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PRAKTICKÁ SESTRA/BRATR
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Bohuslavice
Mzda:
22 000 – 24 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Charita Konice - DPS Bohuslavice
79856

Další informace o volném místu

Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Mgr. Pašová tel.: 739 524 365 (volat v době 8:00-15:00 hod.), e-mail: pavlina.pasova@konice.charita.cz. Pracovní doba: jedná se o 12 hodinové pracovní směny - denní směny, dlouhý/krátký týden. Pracoviště: DPS Bohuslavice 9.
Požadujeme: zdravotnické vzdělání, základní uživatelskou znalost na PC, zdravotní stav odpovídající náročnosti profese, trestní bezúhonnost, komunikativní dovednosti, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, empatii a přátelský přístup ke starým a nemocným občanům.
Náplň práce: provádění zdravotních úkonů, zajištění biologických, psychických a sociálních potřeb, zachování nebo navrácení soběstačnosti, péče o nevyléčitelně nemocné.
Nabízíme: smysluplnou a odpovědnou práci, podporu dalšího vzdělávání a rozvoje, osobnostní růst, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné, příplatky za víkendy a svátky.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem