PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (Prostějov)

LIPKA, z.s. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH". Nástupní mzda je 19 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Prostějov
Mzda:
19 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
LIPKA, z.s. - Vrahovice
Jano Köhlera 180/2
79811

Další informace o volném místu

Nástup dle dohody. I ABSOLVENTI. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Vydláková, tel.: 582 360 295 (volat Po-Pá 8:00-13:00 hod.), e-mail: vydlakova@oslipka.cz. Pracovní doba: nepřetržitý provoz.
Požadujeme: vzdělání dle zákona o Sociálních službách 108/2006 Sb. - kurz pracovníka v sociálních službách výhodou, základní uživatelská znalost práce na PC, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, osobní předpoklady (empatie, pečlivost, respekt, trpělivost, umění naslouchat, vytrvalost, flexibilita), schopnost pracovat v týmu i samostatně se rozhodovat, aktivní a pozitivní přístup, ochota ke změnám, chuť vzdělávat se, manuální zručnost a kreativita výhodou.
Náplň práce: přímá obslužná péče, podílení se na kooperaci se sociálním pracovníkem na přípravě a kontrole individuálních plánů, provádění volnočasových aktivit zaměřených na rozvíjení osobnosti, zájmů, znalostí a tvořivých schopností klientů.
Nabízíme: 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem