PRACOVNÍK/PRACOVNICE podpory vzdělávání (Prostějov)

Člověk v tísni, o.p.s. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "PRACOVNÍK/PRACOVNICE podpory vzdělávání". Nástupní mzda je od 11 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PRACOVNÍK/PRACOVNICE podpory vzdělávání
Obor(y):
Administrativa , Management , Zdravotnictví
Obec:
Prostějov
Mzda:
od 11 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Člověk v tísni, o.p.s., Prostějov
Rostislavova 806/26
79601

Další informace o volném místu

V případě zájmu o tuto pozici je potřeba zaslat strukturovaný životopis a motivační dopis (o rozsahu nejméně polovina A4) emailem na adresu martina.tihlarova@clovekvtisni.cz nejpozději do 21.11.2021. Osobní pohovory se zájemci proběhnou 26.11.2021 v Olomouci.
Odkaz na inzerát na webu: https://www.clovekvtisni.cz/kariera/pracovnik-pracovnice-podpory-vzdelavani-1158jo

Požadujeme: má chuť pracovat s dětmi a podpořit je při jejich vzdělávací dráze na základní škole , který bude úzce spolupracovat s rodinami doučovaných dětí, se školami a se školskými poradenskými zařízeními, bude spolupracovat s našimi navazujícími službami (zejména Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi), bude průběžně vyhodnocovat spolupráci s dítětem, rodinou a školou se zaměří na nábor dobrovolníků, online dobrovolníků a jejich následnou podporu, má zájem učit se novým věcem v oblasti vzdělávání a podpory každého dítěte, je týmovým hráčem a zároveň zvládá samostatnou práci, nebojí se dobrodružné práce v terénu a je ochoten cestovat po přilehlých obcích, má středoškolské vzdělání, nemusí mít pedagogické vzdělání, ale zájem o prohlubování znalostí v oblasti vzdělávání je nutné
Nabízíme: práci na částečný úvazek 0,5 s nástupem od ledna 2022 nebo dohodou, mzdu 11.000,- Kč, po zaučení navýšení o osobní ohodnocení, možnost výsluhové prémie po prvních dvou letech v Tísni , smlouvu na dobu určitou na jeden rok s možností prodloužení, neformální, otevřené a přátelské prostředí, práci, která má smysl, volnost v plánování pracovního dne, poctivé zaškolení v oblasti podpory vzdělávání, průběžnou individuální a týmovou supervizi, vzdělávání, 25 dní dovolené, sick days, homeoffice, možnost čerpat studijní volno, Tísní organizované kurzy a vzdělávání, služební notebook, služební telefon s datovým tarifem, multisport kartu , zlevněná divadla, koncerty , právní konzultace - 20 min. zdarma/rok, 02 zaměstnanecký program pro zaměstnance a příbuzné, možnost flexibilní pracovní doby ?- přizpůsobitelný začátek a konec, 2 dny volna navíc pro zaměstnance se zdravotním znevýhodněním.

Kontakt na zaměstnavatele

Člověk v tísni, o.p.s., Prostějov
Mgr. Martina Tihlářová
Koordinátorka služeb Prostějov
martina.tihlarova@clovekvtisni.cz


Poslední změna: před 3 týdny