PRACOVNÍK/PRACOVNICE kariérního poradenství pro mladé lidi z Ukrajiny (Prostějov)

Člověk v tísni, o.p.s. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "PRACOVNÍK/PRACOVNICE kariérního poradenství pro mladé lidi z Ukrajiny". Nástupní mzda je od 12 500 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PRACOVNÍK/PRACOVNICE kariérního poradenství pro mladé lidi z Ukrajiny
Obor(y):
Administrativa , Management , Zdravotnictví
Obec:
Prostějov
Mzda:
od 12 500 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Člověk v tísni, o.p.s., Prostějov
Rostislavova 806/26
79601

Další informace o volném místu

V případě zájmu o tuto pozici zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis emailem na adresu jana.zbozinkova@clovekvtisni.cz nejpozději do 28. 2. 2023. Do předmětu mailu uveďte "Kariérní poradenství UA".

Do našeho týmu v Prostějově hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici pracovníka/pracovnice kariérního poradenství pro mladé lidi prchající před válkou na Ukrajině.

Hledáme člověka, který: se domluví ukrajinsky s mladými lidmi z Ukrajiny a jejich rodinami a zároveň zvládne základní komunikaci v češtině s dalšími aktéry, se umí bavit s mladými lidmi z Ukrajiny, umí je motivovat a zaujmout, má dostatek energie a empatie, bude podporovat mladé lidi z Ukrajiny (14-26 let), kteří mají ztížené podmínky ve vzdělávání, v rozvíjení jejich potenciálu, smysluplném trávení volného času i překonávání nejrůznějších těžkostí, s nimiž se setkávají, se bude v rámci kariérního poradenství věnovat individuálnímu poradenství i práci s celou rodinou, spolupráci se školami a s dalšími institucemi, sebezkušenostním a volnočasovým aktivitám, materiální pomoci a další podpoře při vzdělávání a v profesním i osobnostním rozvoji ukrajinských studentů a studentek, má odhodlání prosazovat rovný přístup ve vzdělávání, je zodpovědný, proaktivní, samostatný a zároveň schopný pracovat v týmu, je ochotný pracovat v terénu přímo v domácnostech rodin a cestovat po přilehlých obcích na Prostějovsku, má SŠ nebo VŠ vzdělání, praxi v oblasti sociální práce, psychologie nebo pedagogiky, zkušenosti v práci s dětmi a mládeží (výhodou, ne podmínkou).

Nabízíme: práci na částečný úvazek 0,5 s možností navýšení úvazku dle potřebnosti služby, hrubou mzdu ve výši 12.500,- Kč, po zaučení navýšení o osobní ohodnocení, nástup v průběhu měsíce března 2023, příp. dle dohody, smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení, neformální, otevřené a přátelské prostředí, práci, která má smysl, podporu v podobě metodického vedení a spolupracujícího týmu, průběžnou individuální a týmovou supervizi, vzdělávání, 25 dní dovolené, sick days, homeoffice, služební notebook a telefon.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: včera