PRACOVNÍK/PRACOVNICE DOKONČOVACÍCH OPERACÍ (Prostějov)

ALPER a.s. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "PRACOVNÍK/PRACOVNICE DOKONČOVACÍCH OPERACÍ". Nástupní mzda je od 21 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PRACOVNÍK/PRACOVNICE DOKONČOVACÍCH OPERACÍ
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Prostějov
Mzda:
od 21 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
ALPER a.s., Prostějov
Vrahovická 4530
79601

727 961 073

Další informace o volném místu

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Bartoňová, tel. 727 961 073 (volat v době 8:00-14:00 hod.), e-mail: kristyna.bartonova@alper.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 hod. Pracoviště: Vrahovická 4530, Prostějov.
Požadujeme: dobrou fyzickou kondici, ochota manuálně pracovat, aktivní přístup k práci, praxe na obdobné pozici výhodou, pracovitost, časová flexibilita, spolehlivost, ochota pracovat přesčasy, schopnost pracovat na základě zadání úkolu, schopnost práce v týmu, dochvilnost, zodpovědnost za vykonanou práci, svědomitost, platný průkaz VZV výhodou.
Náplň práce: spolupráce při balení do beden, práce s jeřáby, broušení na bruskách, umisťování do správných beden dle rozpisu balení, označování beden příslušnými symboly a nápisy, skládání a nakládání materiálu z kamionů a návěsů, nakládka výrobků a jejich příprava na odvoz.
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, zajímavou práci v oblasti kvalitě přímo ve výrobním procesu, pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

Kontakt na zaměstnavatele

ALPER a.s., Prostějov
Mgr. Kristýna Bartoňová
727 961 073
kristyna.bartonova@alper.cz


Poslední změna: před 4 dny