PODPORA PRODEJE (Sales Support) (Prostějov)

ALIS Tech s.r.o. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "PODPORA PRODEJE (Sales Support)". Nástupní mzda je 20 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PODPORA PRODEJE (Sales Support)
Obor(y):
Administrativa , Obchod a cestovní ruch
Obec:
Prostějov
Mzda:
20 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
ALIS Tech s.r.o. - Prostějov
nám. Spojenců 3138/5a

Další informace o volném místu

Jsme vývojová firma, co mění pracovní prostředí velkých podniků na super bezpečné místo. Těšíme se na Váš životopis, který zasílejte na e-mail: jobs@alis-tech.com. Kontaktní osoba Bc. Gabriela Bartáková, tel. 606 779 039
Pracovní doba: Po-Pá pružná dle potřeby zaměstnance

Náplň práce: základní technická podpora přiděleným zahraničním partnerům, zpracovávání leadů, evidence obchodních případů v CRM, komunikace (po telefonu a e-mailu) se zahraničními partnery na každodenní bázi, sestavování návrhů řešení projektů, kontrola jejich správnosti, tvorba cenových nabídek, zaškolování nových partnerů a prohlubování existujících obchodně-partnerských vztahů, kooperace s oddělením výroby a dohled nad průběhem a kompletací zakázek - určování priorit do výroby.

Požadujeme: vzdělání minimálně středoškolské s maturitou, zkušenosti s obchodní činností alespoň 2 roky. Uvítáme technický background, pro tvůj naprostý komfort z práce - angličtinu mluvenou i psanou na úrovni B2-C1 slovem i písmem, znalost dalších jazyků výhodou, dravá osobnost, co se nebojí vzít telefon, nebo odprezentovat firmu v převážně anglickém jazyce, odolnost vůči stresu a smysl pro organizovanost práce, výborné prezentační a komunikační dovednosti.

Nabízíme: silné vedení firmy v čele s vizionářem, který ekonomickou krizi dokáže proměnit v příležitost, pracovní prostředí s příjemným kolektivem, platové ohodnocení dle úrovně tvých zkušeností, služební PC, služební telefon.

Naší misí je díky inovativní technologii zachraňovat lidské životy. Aplikujeme nejnovější trendy tam, kde to jiné nenapadne. Upřímně nás děsí představa stagnace. Razíme pravidlo, že každý ALISÁK má hlas a umí ho použít, je zodpovědný za svůj růst, ve kterém ho maximálně podporujeme a je autentický. Míříme vysoko a každý den se těšíme, že se dostaneme zase o kousek blíž našemu snu, nicméně ke hvězdné rychlosti nám chybí ještě jeden článek do týmu a tím je Sales Support. Pokud máš rád/a výzvy, komunikaci v angličtině na denní bázi, budování dlouhodobých vztahů a ježdění na pracovní cesty do zahraničí vidíš spíše jako výhodu, pak se podívej, co Ti můžeme nabídnout a co naopak bychom rádi našli u Tebe.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 4 týdny