PLÁNOVAČ/PLÁNOVAČKA VÝROBY, KOOPERANT/KOOPERANTKA (Prostějov)

WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "PLÁNOVAČ/PLÁNOVAČKA VÝROBY, KOOPERANT/KOOPERANTKA". Nástupní mzda je 22 000 – 29 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
PLÁNOVAČ/PLÁNOVAČKA VÝROBY, KOOPERANT/KOOPERANTKA
Obor(y):
Administrativa , Výroba a provoz
Obec:
Prostějov
Mzda:
22 000 – 29 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.
Průmyslová 4649/20
79601

Další informace o volném místu

Osobní kontakt po telefonické domluvě, Koukalová Klára Mgr., tel. 737 204 431 (volat Po-Pá 7:00-14:00 hod.), e-mail: personalni@wisconsineng.cz. Pracovní doba: práce s flexibilním začátkem (6:00-8:00) a koncem pracovní doby (14:00-16:00)

Náplň práce: Z důvodu zastupitelnosti hledáme kolegu k našemu plánovači výroby. Budete společně zodpovědní za plánování a organizování výroby. Budete vytvářet výrobní zakázky, kontrolovat jejich plnění a vyhodnocovat je.
Požadujeme: ovládat práci na PC, být komunikativní a mít schopnost věcem nastolovat řád. Nemělo by Vám činit problémy spolupracovat s kolegou i řešit problémy sám za sebe. Výhodou je praxe na obdobné pozici, případně řidičský průkaz sk.B.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, k základnímu platu odměna dle výkonu a zapracování na dané pozici, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, dobrá dopravní dostupnost pracoviště (blízko autobusové i vlakové nádraží)

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem