OPERÁTOR/OPERÁTORKA VÝROBY NETKANÝCH TEXTILIÍ (Prostějov)

Toray Textiles Central Europe s.r.o. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "OPERÁTOR/OPERÁTORKA VÝROBY NETKANÝCH TEXTILIÍ". Nástupní mzda je od 22 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
OPERÁTOR/OPERÁTORKA VÝROBY NETKANÝCH TEXTILIÍ
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Prostějov
Mzda:
od 22 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Toray Textiles Central Europe s.r.o.
Průmyslová 4235/4
79601

Další informace o volném místu

Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Hujíčková, tel.: 582 303 224 (volat Po-Pá 8:00-15:00 hod.), e-mail: personalni@ttce.toray.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 hod. (po uvedení do plného provozu přechod na nepřetržitý provoz střídání krátký/dlouhý týden).
Požadujeme: vyhovuje vyučení v jakémkoliv oboru, pozitivní vztah k technickému zařízení, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem.
Náplň práce: obsluha strojního zařízení na výrobu netkaných textilií, instalace strojního zařízení, manipulace s vysokozdvižným vozíkem, s jeřábem, manipulace s břemeny nad 25 kg.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou, pravidelné odměny k základní mzdě, 25 dní dovolené, obědy v závodní jídelně za 15 Kč, příspěvek na penzijní pojištění, výhodný mobilní tarif, program akcí pro zaměstnance, parkoviště v areálu firmy zdarma, čisté a bezpečné pracovní prostředí.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 rokem