*OPERÁTOR/OPERÁTORKA dokončovacích operací výroby bezvodých ofsetových desek (Prostějov)

Toray Textiles Central Europe s.r.o. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "*OPERÁTOR/OPERÁTORKA dokončovacích operací výroby bezvodých ofsetových desek". Nástupní mzda je 23 000 – 27 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
*OPERÁTOR/OPERÁTORKA dokončovacích operací výroby bezvodých ofsetových desek
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Prostějov
Mzda:
23 000 – 27 000 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
Nižší střední odborné
Adresa pracoviště:
Toray Textiles Central Europe s.r.o.
Průmyslová 4235/4
79601

Další informace o volném místu

CZ-ISCO 72236. Dotazník pro uchazeče o zaměstnání je k dispozici na vrátnici společnosti denně bez časového omezení, životopisy je možné zasílat emailem na adresu emailu: personalni@ttce.toray.cz. Osobní kontakt možný po telefonické domluvě ve dnech Po-Pá od 8:00 do 15:00 na tel. 582 303 224 nebo 582 303 226. Pracovní doba: třísměnný provoz, délka směny 7,5 h, víkendy volné.
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností změny na dobu neurčitou.
Náplň práce: vizuální kontrola výrobků, kontrola měřením, obsluha strojního zařízení na dělení bezvodých ofsetových desek, balení a paletování výrobků, evidence průběhu výroby na PC. Práce zahrnuje průběžnou evidenci pracovních kroků na PC, manipulaci s vysokozdvižným vozíkem, práce náročná na zrak.
Požadujeme. uživatelskou znalost práce na PC, průkaz VZV výhodou, pozitivní vztah k technickému zařízení, pečlivost, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, snahu a způsobilost učit se novým věcem a ochotu pracovat ve směnném režimu. Požadujeme nižší střední odborné vzdělání, akceptujeme i úplné všeobecné střední vzdělání.
Nabízíme: ke mzdě pravidelné odměny, 25 dní dovolené, obědy v závodní jídelně za 22,- Kč, příspěvek na penzijní pojištění, výhodný mobilní tarif, program akcí pro zaměstnance, parkoviště v areálu firmy zdarma, čisté a bezpečné pracovní prostředí.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem