*OPERÁTOR/OPERÁTORKA dokončovacích operací výroby bezvodých ofsetových desek (Prostějov)

Toray Textiles Central Europe s.r.o. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "*OPERÁTOR/OPERÁTORKA dokončovacích operací výroby bezvodých ofsetových desek". Nástupní mzda je od 22 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
*OPERÁTOR/OPERÁTORKA dokončovacích operací výroby bezvodých ofsetových desek
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Prostějov
Mzda:
od 22 000 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
Nižší střední odborné
Adresa pracoviště:
Toray Textiles Central Europe s.r.o.
Průmyslová 4235/4
79601

Další informace o volném místu

CZ-ISCO 72236. Kontaktní osoba Hujíčková Hana Mgr., tel. 582 303 224 (volat 8:00-15:00), e-mail: personalni@ttce.toray.cz. Pracovní doba: třísměnný provoz, délka směny 7,5 h, víkendy volné.
Pracovní poměr na dobu určitou na 2 roky s možností změny na dobu neurčitou.

Náplň práce: Vizuální kontrola výrobků, kontrola měřením, obsluha strojního zařízení na dělení bezvodých ofsetových desek, balení a paletování výrobků. Práce zahrnuje manipulaci s vysokozdvižným vozíkem, práce náročná na zrak. Požadujeme pozitivní vztah k technickému zařízení, pečlivost, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a pracovat ve směnném režimu. Požadujeme nižší střední odborné vzdělání, akceptujeme i úplné všeobecné střední vzdělání.
Nabízíme: ke mzdě pravidelné odměny, 25 dní dovolené, obědy v závodní jídelně za 17,- Kč, příspěvek na penzijní pojištění, výhodný mobilní tarif, program akcí pro zaměstnance, parkoviště v areálu firmy zdarma, čisté a bezpečné pracovní prostředí.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 rokem