OPERÁTOR/OPERÁTORKA DIGITÁLNÍHO TISKOVÉHO STROJE (Prostějov)

Computer Media s.r.o. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "OPERÁTOR/OPERÁTORKA DIGITÁLNÍHO TISKOVÉHO STROJE". Nástupní mzda je 120 – 220 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
OPERÁTOR/OPERÁTORKA DIGITÁLNÍHO TISKOVÉHO STROJE
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Prostějov
Mzda:
120 – 220 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Computer Media s.r.o.
Olomoucká 4630/28
79601

Další informace o volném místu

Životopisy prosím posílejte primárně elektronicky na e-mail: prace@computermedia.cz.

Nakladatelství Computer Media s.r.o. přijme na výpomoc operátora/obsluhu k digitálnímu tiskovému stroji. Předchozí znalosti s prací na podobné technologii nejsou nutné, zaškolení ve 100% rozsahu samozřejmostí. Práce na DOPP nebo DOPČ. Vhodné i pro absolventy polygrafických a na grafiku změřených škol. Potenciál rozšíření pracovního úvazku do budoucna.

Náplň práce: obsluha digitálního tiskového stroje (plně digitální, nejedná se o fyzicky náročnou práci). Předpokladem je dobrá znalost práce na PC, schopnost a ochota učit se ovládat nový SW a pozitivní vztah k digitálním technologiím. Výhodou alespoň minimální znalost principů počítačové grafiky, ideálně základů polygrafie.

Nabízíme: práci ve stabilní společnosti s 19letou historií, místo práce v centru Prostějova, přátelský menší pracovní kolektiv, práce na DOPP nebo DOPČ - flexibilní pracovní doba.

Děkujeme za Váš zájem.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 4 týdny