OPERÁTOR/OPERÁTORKA BAREVNY (Prostějov)

Toray Textiles Central Europe s.r.o. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "OPERÁTOR/OPERÁTORKA BAREVNY". Nástupní mzda je od 23 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
OPERÁTOR/OPERÁTORKA BAREVNY
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Prostějov
Mzda:
od 23 000 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Toray Textiles Central Europe s.r.o.
Průmyslová 4235/4
79601

Další informace o volném místu

Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Hujíčková, tel.: 582 303 224, nebo paní Borsiczká, tel.: 582 303 226 (volat Po-Pá 8:00-15:00 hod.), e-mail: personalni@ttce.toray.cz. Pracovní doba: třísměnný provoz, délka směny 7,5 h, víkendy volné. Pracoviště: Průmyslová 4, Prostějov.
Požadujeme: pozitivní vztah k technickému zařízení, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a pracovat ve směnném režimu.
Náplň práce: obsluha strojního zařízení na úpravu tkaniny, práce zahrnuje manipulaci s vysokozdvižným vozíkem, jednoduché šití na šicím stroji.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou, pravidelné odměny k základní mzdě, 25 dní dovolené, obědy v závodní jídelně za 22,- Kč, příspěvek na penzijní pojištění, výhodný mobilní tarif, program akcí pro zaměstnance, parkoviště v areálu firmy zdarma, čisté a bezpečné pracovní prostředí. Vice informací na www.pracevtoray.cz.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: včera