*OPERÁTOR/KA VÝROBY PRUŽIN - OBSLUHA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ (Prostějov)

Mubea IT Spring Wire s.r.o. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "*OPERÁTOR/KA VÝROBY PRUŽIN - OBSLUHA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ". Nástupní mzda je 28 000 – 32 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
*OPERÁTOR/KA VÝROBY PRUŽIN - OBSLUHA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Prostějov
Mzda:
28 000 – 32 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Mubea IT Spring Wire s.r.o..
U Spalovny 4436
79601

Další informace o volném místu

CZ-ISCO 81219. Kontakt: Mgr. J. Lisztwanová - osobní schůzka po domluvě prostřednictvím emailu: jana.lisztwanova@mubea.com, tel. 582 778 654.
Náplň práce: obsluha strojů a zařízení na výrobu pružin.
Požadujeme: manuální zručnost, technické zaměření, zkušenosti s prací ve výrobě, dobrý zdravotní stav, flexibilita a ochota pracovat v nepřetržitém provozu.
PD: nepřetržitý provoz, 12 hodinové směny. Krátký a dlouhý týden, střídá se ranní směna 6.00-18.00 a noční směna 18.00-6.00 hod. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Místo výkonu práce: U Spalovny, Prostějov.
Nabízíme: příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování), příspěvky na zdravotní péči (vitamínové balíčky apod.), sportovní aktivity (lístky na sportovní utkání, turnaje, pronájem sportovní haly), firemní slevové akce, odměny k pracovním jubileím, dárky při významných životních událostech, odměna za doporučení zaměstnance.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 dny