ODBORNÝ ASISTENT/ASISTENTKA (Prostějov)

Gama Investment a.s. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "ODBORNÝ ASISTENT/ASISTENTKA". Nástupní mzda je 20 000 – 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
ODBORNÝ ASISTENT/ASISTENTKA
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Prostějov
Mzda:
20 000 – 25 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Gama Investment a.s. - Průmyslová zóna, Prostějov
Rovná 4615
79601

Další informace o volném místu

Motivační dopis s životopisem zasílejte na e-mail: kariera@gamainvestment.cz. Místo výkonu práce: Rovná 4615 Prostějov. Pracovní doba: Po-Pá 7:30-16:00 hod.
Požadujeme: znalost AJ slovem i písmem, další jazyky výhodou, velmi dobrá práce s textem, psaní deseti prsty, znalost obchodní korespondence, velmi dobrá počítačová způsobilost (nutnost ovládání PC, MS Office, Internet), řidičský průkaz sk. B, znalost účetních standardů výhodou, kladný vztah k práci, zodpovědnost, příjemné vystupování, samostatnost i schopnost práce v týmu, efektivní komunikace a spolupráce, výkonnost, schopnost řešení problémů, plánování a organizování práce, aktivní přístup k práci, svědomitost, důslednost.
Náplň práce: administrativa a podpora spojená s obchodními aktivitami společnosti, správa vybraných agend - např. pošta (včetně datové schránky), objednávky, fakturace (rozesílání, evidence, controlling, archivace, apod.), vedení pokladny a hmotná zodpovědnost, vedení knihy jízd a vyúčtování SC, administrativní podpora provozu společnosti, správa a evidence předepsaných seznamů a dokumentace, poskytování podkladů pro externí účetní společnost.
Nabízíme: měsíční prémie, příspěvek na stravování, mobilní telefon, firemní akce, příjemné a stabilní pracovní zázemí.

Kontakt na zaměstnavatele

Gama Investment a.s. - Průmyslová zóna, Prostějov
Robert Chovanec
kariera@gamainvestment.cz


Poslední změna: před 2 týdny