OBSLUHA PILY+ POMOCNÉ PRÁCE NA PILE (Brodek u Prostějova)

Josef Kubját nabízí v obci Brodek u Prostějova volnou pracovní pozici "OBSLUHA PILY+ POMOCNÉ PRÁCE NA PILE". Nástupní mzda je od 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
OBSLUHA PILY+ POMOCNÉ PRÁCE NA PILE
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Brodek u Prostějova
Mzda:
od 25 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Josef Kubját
V Pivovaře 111
79807

777 575 728

Další informace o volném místu

Nástup ihned. Osobní kontakt POUZE po telefonické domluvě pan Kubját, tel.: 777 575 728. NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ OSOBNĚ. Pracovní doba: Po-Pá, 7:00 - 15:30. Pracoviště: Brodek u Prostějova
Požadavky: pracovitost, odpovědnost, spolehlivost, fyzicky náročná práce.
Náplň práce: obsluha pily, výroba desek, hranolů a jiné pomocné práce
Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení.

Kontakt na zaměstnavatele

Kubját
777 575 728

Poslední změna: před 1 měsícem