OBSLUHA CNC OBRÁBĚCÍCH CENTER (Prostějov)

TENA EDM s.r.o. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "OBSLUHA CNC OBRÁBĚCÍCH CENTER". Nástupní mzda je od 24 100 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
OBSLUHA CNC OBRÁBĚCÍCH CENTER
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Prostějov
Mzda:
od 24 100 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
TENA EDM s.r.o..
Českobratrská 4279
79601

Další informace o volném místu

Životopisy zasílat na e-mail: kariera@tenaedm.cz. Pracovní doba: Po-Pá - ranní 6:00-14:00 hod., odpolední 14:00-22:00 hod. Pracoviště: Českobratrská 4279, Prostějov.
Požadujeme: SOU strojírenské-vyučen v oboru nebo praxe, znalost vybraných postupů systému managementu kvality v rozsahu vykonávané práce, znalost řídících systémů výhodou, znalost ovládání měřidel, znalost výrobních a organizačních směrnic, znalost práce na PC, schopnost samostatné práce, ochota učit se novým věcem, svědomitost, odpovědnost, flexibilita, technické myšlení, smysl pro pořádek, manuální zručnost, ovládání technických zařízení, loajálnost vůči firmě.
Náplň práce: provádění stanovených operací na výrobku dle výkresové dokumentace, uplatňování samokontroly, komunikace s nadřízeným pracovníkem, udržování pořádku na pracovišti, provádění denní údržby svěřeného zařízení.
Nabízíme: pravidelnou mzdu, v případě potřeby možnost komplexního zaškolení na danou pozici, motivační odměny dle výkonu práce, možnost kariérního růstu v mladé perspektivní společnosti, příjemné pracovní prostředí, práci na nových moderních strojích, příspěvek na dopravu (ubytování).

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 měsíci