OBSLUHA CNC a NC strojů (Skřípov)

LINAPLAST s.r.o. nabízí v obci Skřípov volnou pracovní pozici "OBSLUHA CNC a NC strojů". Nástupní mzda je 35 000 – 45 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
OBSLUHA CNC a NC strojů
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Skřípov
Mzda:
35 000 – 45 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
LINAPLAST s.r.o. - pracoviště Skřípov
79852

Další informace o volném místu

Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Škrabalová, tel. 583 037 124 (volat v době 8:00-16:00 hod.), e-mail: kariera@linaplast.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14.30 hod. Pracoviště: Skřípov 359.
Požadujeme: min. 2 roky praxe v oboru, zkušenost s výrobou na konvenčních strojích (frézka, soustruh, vrtačka atd.), znalost CNC frézování, znalost čtení z technických výkresů, samostatnost při výrobě dílů, schopnost navrhovat řešení, flexibilita. Náplň práce: programování a výroba dílů na CNC obráběcím centru, montáž výrobních zařízení a linek, spolupráce při oživování robotizovaných pracovišť a montážních linek, dodržování zásady OŽP a předcházet jeho znečišťování podle souvisejících školení a pokynů nadřízených.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv, 25 dní dovolené, plně hrazené stravenky v hodnotě 120 Kč za odpracovanou směnu, příspěvek na dopravu až 1600,-/měsíčně, firemní benefity (prémie, firemní akce, bonusy při životních a pracovních jubileích, flexipassy), docházkový bonus 2000 Kč/kvartál, firemní parkoviště, zaškolení pro danou pozici, možnost karierního růstu, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 dny