OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ (Prostějov)

CECHO - BOHUMIL CEMPÍREK s.r.o. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ". Nástupní mzda je 40 000 – 60 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ
Obor(y):
Finance , Obchod a cestovní ruch
Obec:
Prostějov
Mzda:
40 000 – 60 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
CECHO - BOHUMIL CEMPÍREK s.r.o. - Prostějov

Další informace o volném místu

Životopisy zasílejte na e-mail: alexandra.safarova@cecho.cz. Bližší informace poskytne paní Šafářová, tel. 566 696 650 (volat během pracovních dnů). Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 hod. ( nebo dle domluvy a potřeb). Pracoviště: práce v terénu ve svěřeném regionu.
Požadujeme: obchodní talent, samostatnost, angažovanost, flexibilitu, týmového ducha, znalost AJ na komunikativní úrovni, řidičský průkaz sk. B podmínkou.
Náplň práce: vytváření obchodních a marketingových strategií ve svěřeném regionu, mapování situace na trhu, aktivní hledání obchodních příležitostí, vedení obchodních jednání, správa obchodní agendy, tvorba návrhů řešení pro zákazníka, spolupráce při tvorbě nabídek.
Nabízíme: firemní vozidlo i pro soukromé účely, možnost home office, příspěvky na penzijní a životní pojištění, výhodné volání pro zaměstnance i rodinné příslušníky, příspěvek na dovolenou, vánoční prémie, příspěvek na plavání/masáže, dotované stravování.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem