NÁSTROJAŘI (Prostějov)

TENA EDM s.r.o. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "NÁSTROJAŘI". Nástupní mzda je od 26 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
NÁSTROJAŘI
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Prostějov
Mzda:
od 26 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
TENA EDM s.r.o..
Českobratrská 4279
79601

Další informace o volném místu

Životopisy zasílat na e-mail: kariera@tenaedm.cz. Kontaktní osoba Šustr Stanislav, tel.: 601 354 111 (volat 8:00-14:00). Pracovní doba: Po-Pá -6:00-14:00 hod. Pracoviště: Českobratrská 4279, Prostějov.
Požadujeme: SOU -vyučen v oboru nebo praxe, znalost AJ/NJ výhodou, znalost vybraných postupů systému managementu kvality v rozsahu vykonávané práce, znalost ovládání měřidel, znalost výrobních a organizačních směrnic, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, schopnost samostatné práce, ochota učit se novým věcem, ochota cestovat k zákazníkům, vědomitost, odpovědnost, flexibilita, technické myšlení, smysl pro pořádek, manuální zručnost, ovládání technických zařízení, loajálnost vůči firmě.
Náplň práce: bezchybné provádění stanovených operací na výrobku dle výkresové dokumentace a účinné uplatňování samokontroly, zodpovědnost za kompletace, výrobu, odlazení a opravy dílčích celků nebo celkových nástrojů, podílení se na celkové výrobě, zodpovědnost za finalizaci výrobků před předáním zákazníkovi.
Nabízíme: pravidelnou mzdu, v případě potřeby možnost komplexního zaškolení pro danou pozici, odměny závislé na výkonu práce, možnost kariérního růstu v mladé perspektivní společnosti, příjemné pracovní prostředí, příspěvek na dopravu (ubytování).

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 měsíci