MISTR/MISTROVÁ VÝROBY (Prostějov)

TENA EDM s.r.o. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "MISTR/MISTROVÁ VÝROBY". Nástupní mzda je od 29 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
MISTR/MISTROVÁ VÝROBY
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Prostějov
Mzda:
od 29 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
TENA EDM s.r.o..
Českobratrská 4279
79601

Další informace o volném místu

Životopisy zasílat na e-mail: kariera@tenaedm.cz. Pracovní doba: Po-Pá - ranní 6:00-14:00 hod., odpolední 14:00-22:00 hod. Pracoviště: Českobratrská 4279, Prostějov.
Požadujeme: USO- vyučen v oboru nebo praxe, znalost AJ/NJ výhodou, znalost vybraných postupů systému managementu kvality v rozsahu vykonávané práce, znalost ovládání měřidel, znalost výrobních a organizačních směrnic (technická dokumentace apod.), znalost průběhu a řízení zakázek, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, schopnost samostatné práce, ochota učit se nové věci, schopnost řídit a pracovat s podřízenými, svědomitost, odpovědnost, flexibilita, technické myšlení, smysl pro pořádek, manuální zručnost, ovládání technických zařízení, loajálnost vůči firmě.
Náplň práce: zajišťování bezchybného řízení výroby a její organizace, zodpovědnost za řízení procesu kontroly výroby, přijímání a expedice zakázek, vyhodnocování zakázek a výrobních postupů, komunikace se stavy zakázek se zákazníky, kontrola dodržování výkresové, technické a výrobní dokumentace, organizace operací na jednotlivých pracovištích.
Nabízíme: pravidelnou mzdu, možnost odměny závislé na výkonu práce, možnost kariérního růstu v mladé perspektivní společnosti, příjemné pracovní prostředí, příspěvek na dopravu, služební vozidlo, telefon, PC.

Kontakt na zaměstnavatele

TENA EDM s.r.o..
Kariera@tenaedm.cz


Poslední změna: před 2 týdny