MECHANIK/MECHANIČKA ÚDRŽBY (Prostějov)

FTL - First Transport Lines, a.s. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "MECHANIK/MECHANIČKA ÚDRŽBY". Nástupní mzda je od 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
MECHANIK/MECHANIČKA ÚDRŽBY
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Prostějov
Mzda:
od 25 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
FTL - First Transport Lines, a.s.
Letecká 3647/8
79601

Další informace o volném místu

Životopisy zasílejte na e-mail: ftl@ftl.cz, nebo osobní kontakt po telefonické domluvě 582 320 266. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00 hod. Pracoviště: Letecká 3647/8 Prostějov.
Požadujeme: SOU vzdělání (technický směr), základní technické dovednosti, manuální zručnost, praxe v oboru výhodou, znalost instalaterských prací výhodou, pečlivost, odpovědný přístup k práci, platný průkaz obsluhy motor. vozíků výhodou, řidičský průkaz sk. B, řidičský průkaz sk. T výhodou.
Náplň práce: údržba a opravy výrobních prostor, budov, nádvoří, parkovišť, technického zařízení a strojů, péče o zeleň a okrasné plochy, zimní údržba komunikací, vedení dokumentace stanovených strojů a zařízení.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, zaměstnanecké benefity (jízdní výhody pro zaměstnance na linkách FTL, a.s., příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění).

Kontakt na zaměstnavatele

FTL - First Transport Lines, a.s.
Mgr. Nová
personalistka
ftl@ftl.cz


Poslední změna: před 1 týdnem