*MANAŽER/MANAŽERKA PROVOZU FARMY (Horní Štěpánov)

Ing. František Honzírek nabízí v obci Horní Štěpánov volnou pracovní pozici "*MANAŽER/MANAŽERKA PROVOZU FARMY". Nástupní mzda je 25 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
*MANAŽER/MANAŽERKA PROVOZU FARMY
Obor(y):
Věda a výzkum , Zemědělství a lesnictví
Obec:
Horní Štěpánov
Mzda:
25 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné bez maturity a bez vyučení
Adresa pracoviště:
Ing. František Honzírek - farma
79847

Další informace o volném místu

CZ-ISCO 21329. Místo výkonu práce: farma Horní Štěpánov. Osobní kontakt po telefonické domluvě Ing. Honzírek tel.: 774 774 960 (volat 8:00-14:00hod.). Hledáme pracovníka pro kompletní práce na zemědělské farmě. Tím se rozumí zajištění provozu živočišné výroby (krmení, zoohygiena, porody a veterina zvířat), rostlinné výroby (práce s mechanizací na polích, dodržování agrotechnických termínů) a služeb (komunikace se zákazníkem, práce s obslužnými stroji).
Požadujeme: řidičské oprávnění a zkušenosti s řízením motorových vozidel skupiny B, T. Praktické zkušenosti a zručnost při opravách zemědělských strojů. Zručnost při práci s ručním nářadím. Orientace v zemědělské terminologii, velkou časovou flexibilitu, kterou vyžaduje práce ve specifickém provozu na zemědělské farmě. V případě cizinců nutná znalost českého jazyka slovem i písmem.
Začátek pracovní doby je každý den od 6:00 hod. Pracovní den začíná a končí krmením ve stájích a péčí o hospodářská zvířata. Během dne jsou dle potřeby vykonávány úkony na polích, v dílně, na dvoře farmy, ...

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 rokem