MANAŽER/MANAŽERKA péče o zákazníky (Account manager) (Prostějov)

Aledo s.r.o. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "MANAŽER/MANAŽERKA péče o zákazníky (Account manager)". Nástupní mzda je 25 000 – 80 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
MANAŽER/MANAŽERKA péče o zákazníky (Account manager)
Obor(y):
Finance , Obchod a cestovní ruch
Obec:
Prostějov
Mzda:
25 000 – 80 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Aledo s.r.o. - nám. Spojenců 3138/5a, Prostějov 796 01
nám. Spojenců 3138/5a
79601

Další informace o volném místu

Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na email: jobs@aledo.cz, kontaktní osoba Bc. Gabriela Bartáková, tel. 606 779 039


Společnost Aledo je expertem na bezpečnost práce v průmyslu a průmyslovou identifikaci s 10letou praxí v oboru. Se společností Aledo s.r.o. se úzce váže dceřiná vývojová firma ALIS Tech, jež se zabývá vývojem anti-kolizních systémů do průmyslu. Zákaznické portfolio firmy tvoří společnosti jako např. Unipetrol, Continental (Barum), ABB a další.

Hledáme energetického člověka s vášní pro obchodní činnost, který se orientuje ve světě průmyslových firem. Nelpíme na číslovce, která popisuje délku zkušeností ani na získaných vysokoškolských titulech. Mnohem více nám záleží na tom, aby náš nový kolega nebo kolegyně měl/a tah na branku, výborné prezentační schopnosti a nezalekl/a se velkých firem, do kterých se bude umět dostat.

Portfolio firmy je složeno z inovativních řešení pro bezpečnost práce. Těmito řešeními jsou anti-kolizní systémy na manipulační techniku a chodce a LED světelné značení, které představuje doplňkovou a efektivní variantu klasického průmyslového značení.

Náplň práce: vyhledávání nových obchodních zakázek po celé ČR, rozvoj a péče o stávající zákazníky, samostatné plánování a rozvoj vlastních obchodních aktivit, vyhledávání nových obchodních příležitostí, administrativní práce v kanceláři (Prostějov) + homeoffice, osobní schůzky v provozech, zpracování obchodních nabídek, monitorování konkurence, mapování trhu, příprava reportů.

Požadujeme: min. středoškolské vzdělání, praxe v průmyslovém oboru v sektoru bezpečnosti výhodou, výborné komunikační a prezentační schopnosti, velmi dobré prodejní dovednosti, obchodní myšlení a samostatnost při práci v terénu, proaktivní přístup, orientace na cíl, flexibilita, ochotu a schopnost se učit novým věcem, řidičský průkaz sk. B, dobrá znalost práce s PC a MS Office.

Nabízíme: atraktivní mzdové podmínky formou provizí a fixní mzdy, zajímavou a zodpovědnou práci na hlavní pracovní poměr, přátelské pracovní prostředí, možnost osobního i profesního rozvoje, služební vůz i k soukromým účelům, mobilní telefon, notebook

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 4 týdny