LEKTOR/LEKTORKA VÝUKOVÝCH PROGRAMŮ (Prostějov)

ČSOP - RS Iris nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "LEKTOR/LEKTORKA VÝUKOVÝCH PROGRAMŮ". Nástupní mzda je od 22 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
LEKTOR/LEKTORKA VÝUKOVÝCH PROGRAMŮ
Obor(y):
Výchova a vzdělávání
Obec:
Prostějov
Mzda:
od 22 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
ČSOP - RS Iris
Husovo nám. 2299/67
79601

Další informace o volném místu

Životopisy zasílejte na e-mail: iris@iris.cz do 21.1.2022. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor. Pracovní doba: Po-Pá flexibilní pracovní doba, možné i na zkrácený úvazek 30 hod./týdně. Pracoviště: Husovo nám. 2299/67 Prostějov.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání (nejlépe přírodovědné zaměření), pedagogická způsobilost či zkušenost s prací s lidmi (především dětmi a mládeží), časová flexibilita, dobré komunikační a organizační schopnosti, kultivovaný písemný i slovní projev, znalost českého jazyka slovem i písmem, řidičský průkaz sk. B, schopnost pracovat samostatně i v týmu, zkušenost s lektorováním ekologických výukových programů výhodou, vedení dětských kroužků a táborů výhodou, zkušenosti s projekty a s tvorbou vzdělávacích materiálů výhodou.
Náplň práce: výuka ekologických výukových programů pro MŠ a ZŠ, příprava přírodovědných stezek, soutěží, tvořivých dílen, osvětových akcí, exkurzí a dalších aktivit z oblasti ekologické výchovy, vzdělávání a osvěty pro veřejnost, administrativa těchto akcí.
Nabízíme: rozmanitou práci v neziskové organizaci s tradicí a dobrým jménem, prostor pro seberealizaci, uplatnění vlastních nápadů a vizí, 5 týdnů dovolené, stravenky.

Kontakt na zaměstnavatele

ČSOP - RS Iris
Mgr. Petra Floderová
iris@iris.cz


Poslední změna: před 1 týdnem