KUCHAŘ/KUCHAŘKA (Bohuslavice)

Charita Konice nabízí v obci Bohuslavice volnou pracovní pozici "KUCHAŘ/KUCHAŘKA". Nástupní mzda je od 19 700 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
KUCHAŘ/KUCHAŘKA
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Výroba a provoz , Služby
Obec:
Bohuslavice
Mzda:
od 19 700 Kč
Směnnost:
Turnusové služby
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Charita Konice - DPS Bohuslavice
79856

Další informace o volném místu

Nástup ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Mgr. Pašová, tel.: 739 524 365 (volat v době 7:00-15:00 hod.), e-mail: pavlina.pasova@konice.charita.cz.
Jedná se o přípravu a výdej stravy pro uživatele a zaměstnance, včetně vedení požadované dokumentace, v rámci Domu pokojného stáří Bohuslavice - domov pro seniory.
Požadujeme: střední odborné vzdělání s výučním listem, zdravotní stav odpovídající náročnosti profese, trestní bezúhonnost, komunikativní dovednosti, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce a odpovídající pracovní nasazení, odolnost vůči stresovým situacím, trpělivost, empatii a vztah ke starým a nemocným občanům.
Náplň práce v pracovních dnech spočívá v přípravě snídaní a večeří pro uživatele a výdeji obědů od dodavatele, v případě dodané stravy nevhodné pro uživatele s dietou také připravení vhodné stravy. O víkendech a svátcích a ve dnech, kdy dodavatel nezajistí dodávku hlavního jídla, je náplní práce příprava celodenní stravy. Strava je pro uživatele zajišťována 7 dnů v týdnu, 365 dnů v roce, jedná se o 12 hodinové denní směny, cca 4 x týdně. K dojíždění na služby je výhodou řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme: zázemí stabilní církevní neziskové organizace, podporu dalšího vzdělávání a rozvoje, zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravné, 5 týdnů dovolené. Práce v domově pro seniory - ranní 12 hodinové směny včetně sobot a nedělí a svátků. Možnost prodloužení smlouvy na další rok.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem