KONZULTANT/KONZULTANTKA informačních systémů (Prostějov)

CATHEDRAL Software, s.r.o. nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "KONZULTANT/KONZULTANTKA informačních systémů". Nástupní mzda je 24 000 – 45 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
KONZULTANT/KONZULTANTKA informačních systémů
Obor(y):
Informační technologie
Obec:
Prostějov
Mzda:
24 000 – 45 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
CATHEDRAL Software s.r.o
Netušilova 1622/3
79601

608782558

Další informace o volném místu

Kontaktní osoba Ing. Josef Šustr, tel. 608782558, e-mail: jobs@cathedral.cz. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:00 (možnost úpravy dle domluvy)

Pracovní náplň: analýza potřeb zákazníků, vypracování a prezentace návrhů řešení, školení uživatelů zákazníka, zajištění telefonické podpory, provádění testování a dokumentace k programovým úpravám, provádění konzultačních prací dle požadavků zákazníků.
Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání, všeobecnou znalost UT, pasivní znalost anglického jazyka, ŘP B - aktivně, časová flexibilita, dobré komunikační a prezentační dovednosti, precizní práce a důslednost, schopnost týmové i samostatné spolupráce, zkušenosti z výrobních, obchodních nebo ekonomických procesů.
Výhodou: komunikativní znalost anglického jazyka, znalost IS HELIOS iNuvio
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející české firmě, možnosti dalšího vzdělávání, možnost osobního i profesního růstu, motivující finanční ohodnocení, stravenkový paušál.

Kontakt na zaměstnavatele

CATHEDRAL Software s.r.o
Ing. Josef Šustr
608782558
jobs@cathedral.cz


Poslední změna: před 2 týdny