KONTROLOR/KONTROLORKA KVALITY (Kralice na Hané)

Amcor Flexibles Prostějov s.r.o. nabízí v obci Kralice na Hané volnou pracovní pozici "KONTROLOR/KONTROLORKA KVALITY". Nástupní mzda je 23 000 – 28 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
KONTROLOR/KONTROLORKA KVALITY
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Kralice na Hané
Mzda:
23 000 – 28 000 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Amcor Flexibles Prostějov s.r.o.- Průmyslová zóna B
Háj 390
79812

Další informace o volném místu

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Bundilová, tel.: 728 415 195, e-mail: k.bundilova@dgpack.eu. Pracovní doba: Po-Ne nepřetržitý provoz, střídání krátký/dlouhý týden.
Požadujeme: praxe v oboru výhodou.
Náplň práce: kontrola kvality vstupních materiálů, produktů ve všech fázích výrobního procesu, práce s moderními měřícími zařízeními v podnikové laboratoři, spolupráce při nastavování procesů kontroly kvality, vystavování certifikátů kvality finálních výrobků, aktivní spolupráce s technology a výrobou, podílení se na přípravě řízené dokumentace, účast na zlepšování procesů.
Nabízíme: 25 dní dovolené, práci v čistém a moderním prostředí, pečlivé zaškolení, stravování ve vlastní kantýně, flexipassy 2x ročně - 2 000 Kč na zaměstnance/rok, odměna za doporučení nového zaměstnance, příspěvek na penzijní připojištění, nadstandartní příplatky, možnost dalšího profesního růstu.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 týdnem