INSPEKTOR/INSPEKTORKA (Prostějov)

Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský nabízí v Prostějově volnou pracovní pozici "INSPEKTOR/INSPEKTORKA". Nástupní mzda je 26 600 – 37 170 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
INSPEKTOR/INSPEKTORKA
Obor(y):
Obrana a ochrana , Věda a výzkum , Výchova a vzdělávání
Obec:
Prostějov
Mzda:
26 600 – 37 170 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský - Prostějov
Za Kosteleckou 3902
79601

Další informace o volném místu

Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Velebný, tel. 737 267 322 (volat Po-Pá 9:00-14:00 hod.), e-mail: ladislav.velebny@ukzuz.cz.
Náplň práce: komplexní výkon inspekční činnosti v oblasti přípravků na ochranu rostlin, hnojiv a půdy, příprava podkladů pro zahajování správních řízení, dozor nad postupy uplatňovanými při používání, výdejem, skladováním a distribucí přípravků na ochranu rostlin, organizace, provádění školení a vydávání osvědčení o odborné způsobilosti pro nakládání s přípravky na ochranu rostlin, sběr a zpracování dat o spotřebě přípravků na ochranu rostlin, odběr vzorků přípravků na ochranu rostlin, hnojiv, rostlinného materiálu a půdy, samostatný výkon odborného dozoru nad dodržováním stanovených právních předpisů ČR a EU.
Nabízíme: 25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna, odborné vzdělávání, příspěvek na stravování, příspěvek na kulturní, sportovní a rekreační aktivity, možnost využití rekreačních a ubytovacích zařízení organizace, stabilitu zaměstnání.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem